ja kutsuvad

Kaunid Kontserdid Käsmus 2017

Ott Lepland ja Noorkuu 04.06

Ott Lepland ja Noorkuu

akustiline ühiskontsert “Laulud rannaliival”

Imekaunis Käsmu ootab kõiki muusika ja romantilise suveõhtu austajaid 4. juunil 2016 kuulama Ott Leplandi ning vokaalansambli Noorkuu ainulaadset ühiskontserti “Laulud rannaliival”.

Kontserdil “Laulud rannaliival” ühendavad oma jõud eesti tänase päeva üks populaarsemaid meeslauljaid Ott Lepland ning vaieldamatult eesti parimaid vokaalansambleid Noorkuu. Üheskoos kantakse ette spetsiaalselt Käsmu romantilisse rannamiljöösse sobiv ühiskontsert, mille käigus tulevad esitusele nii Ott Leplandi kui ka Noorkuu kõige tuntumad ning armastatumad palad, kuid seda kõike täiesti enneolematus võtmes.

Lisaks Ott Leplandile ning Noorkuule on laval ka Oti saatebänd, kes vahetanud oma tavalised pillid vastavalt atmosfäärile akustiliste vastu, lisades vokaalselt võimekatele artistidele maheda ning huvitavaid seadeid sisaldava muusikalise tausta.


Ott Leplandi ja Noorkuu sellesuvist ühist kava saab näha laupäeva, 04. juuni õhtul kell 20 Kaunid Kontserdid Käsmus 2016 sarja raames.

 noorkuu

Piletite tavahinnad eelmüügist 16/14 eurot. Piletihind toimumise päeval ja kohapeal kõigile 17 eurot.

Telia klientidele soodustus 20%. Kliendihind 12.8/11.2 eurot ning kehtib kuni sooduspileteid jätkub.

Pakkumise info: https://www.telia.ee/era/partnerpakkumised/2015/kaunid-kontserdid-kasmus-2016
Soodushind kehtib nii tavahinna kui Telia hinna puhul gruppidele (15+ inimest), pensionäridele, õpilastele, invaliididele ja invaliidide saatjatele. Kuni 12. aastastele lastele sissepääs tasuta.

Piletid müügil Piletilevis ja kohapeal.

Kaunitele Kontsertidele saab Tallinnast ka bussiga! Registreerimine: http://goo.gl/forms/MqAOAzI9pj

Osta pilet