ja kutsuvad

Kaunid Kontserdid Käsmus 2017

Laula mu laulu - parimad palad vol 2 08.06

Laula mu laulu - parimad palad vol 2

Kaunid Kontserdid Käsmus toob sel aastal suure eriprojektina lavale Kanal 2 menusaate "Laula mu laulu" parimad palad.

Kaks kontserti:
06.06 Koit Toome, Laura, Jaan Pehk, Karl-Erik Taukar, Maarja ja Jaagup Kreem
08.06 Tanel Padar, Genka, Ines, Liis Lemsalu, Marju Länik ja Ivo Linna

Kõlavad publiku südamesse jõudnud laulud saatest: "Karikakar", "Terassüdamega mees", "Lumevärv", "Sunflowers", "Sa ju tead", "Torm" jpt.

"See intiimsus ja energia, mida artistid neid lugusid vabaõhulavadel esitades väljendavad, on palju ehedam ja võimsam kui teleriekraani vahendusel. Kindlasti annavad romantilisust juurde ka Eestimaa sumedad suveõhtud," sõnas muusikaline juht Tomi Rahula.

Bänd laval koosseisus: Taavi Langi (kitarr), Robert Vaigla (kitarr), Mihkel Mälgand (bass), Roland Puusepp (trummid), Tomi Rahula (klahvpillid), Dagmar Oja (taustalaulja), Kaire Vilgats (taustalaulja)

Meenuta mõnda esitust:

Tanel Padar "Karikakar"

Genka "Täna öösel"

Liis Lemsalu "Sunflowers"

Koit Toome "Sa ju tead"

Maarja "Lumevärv"

Karl-Erik Taukar "Tähti üheks õhtuks"

Jaagup Kreem "Läbi öise Tallinna"


Ines "Torm"

 

Kontsertidele annavad värvi ka mitmed võluvad duetid: Tanel Padari ja Marju Läniku "See öö on armastuse aastapäev", Koit Toome ja Maarja "Puudutus" ning teised, mis suveõhtusse romantikat toovad.

Piletihinnad kuni 31. märtsini 17/15 EUR.
Alates 01.04 hinnad 20/18 EUR.

Telia klientidele kehtib soodustus 20%. Pakkumise info: https://www.telia.ee/era/partnerpakkumised/kaunid-kontserdid-kasmus

Soodushind kehtib nii tavahinna kui Telia hinna puhul gruppidele (15+ inimest), pensionäridele, õpilastele, invaliididele ja invaliidide saatjatele. Kuni 12. aastastele lastele sissepääs tasuta.

Osta pilet siit

NB! Kontserdile on võimalik Tallinnast tulla ka eribussiga. Info ja registreerimine: https://goo.gl/forms/i47dQwI4mQpiBh3k1